Můj dnešní den

23. května 2013 v 15:58 | Girl |  Story and articles
Dneska to byl vážně, jak se říká "Den Blbec"!!
Ráno, než jsem vstávala, vypadalo to jako že to bude den, jako každý jiný. Jenomže to hned po tom začalo. Vyčistila jsem si zuby, oblékla se do toho "trikasukně" (včera jsem sem dávala návody na oblečení a já si oblékla tu sukni z trika) - viz článek Oblečení.
Povedlo se mi to, vypadalo to vážně suprově. A k tomu takové bílé tričko. Neřekla jsem holkám, že je to sukně udělaná z trička a ony to stejně ani nepoznaly. Měla jsem pod sukní silonky..! A to jsem neměla dělat!! Kluci z naší třidy, když vidí silonky, hned je vám začno natahovat a pak se prostě roztrhnou. No a udělali mi díru přes koleno, vypadalo to hrozně a tak jsem šla na záchodky, sundat si je. Zavřela jsem se do kabinky a rozvázala to tričko..
Když jsem je chtěla uvázat znovu, nešlo mi to stejně, rukávy už byly vytahaný a ten výstřih taky. Ale nakonec jsem to udělala. Celý den jsem byla na kluky naštvaná a můj kluk zrovna chyběl, jinak by se to nestalo.
Po třetí hodině přišel a hned jsme spolu šli na chotbu do rohu. Vždycky tam chodíme, protože učitelé nemají rádi, když vidí jak se líbáme. A tam nejde vidět. Jo, spolužáci si hned vedle toho hrají s míčkem.
Prostě jsme si tak povídali a pak si mě chtěl můj kluk (Honzík) přitáhnou a chytil mě za tu mašli. Rozvázal ji a to triko mě spadlo!!!! :-( Kluci si toho samozřejmě všimli a já si to triko natáhla zpátky a utíkala na záchod!
Byl to trapas jako sviňa, ale Honzík se mě zastal a kluci dali pokoj..
Samozřejmě se mě smějí, ale já se z toho snažím si nic nedělat.
P.S. Tímto nechci, aby jste si tu sukni nezkusily vzít někam, ale varujte před tím svýho kluka, ať vám za ni netahá! :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marky Marky | 23. května 2013 v 17:50 | Reagovat

Tomu se opravdu říká den blbec :) :D

2 other-things other-things | 23. května 2013 v 18:16 | Reagovat

Hmm.., doufám, že už se mi dneska vážně nic nestane!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama